fbpx

Lista partnerów

HappyNest Center logo

WSPÓŁORGANIZATOR KONFERENCJI
HappyNest Center to pierwszy taki projekt w Polsce
 500 m2 przestrzeni rozwoju i mocy dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych, powstała na południu Warszawy. Zapraszamy do odkrywania spokoju umysłu i szczęścia płynącego z wewnątrz, towarzyszymy w radzeniu sobie ze stresem i obniżonym nastrojem oraz w budowaniu wzmacniających relacji Młody – Dorosły.

HappyNest Center powstało na fundamentach rodzinnego, pokoleniowego domu założycielki Magdy oraz jej Mamy Renaty Żołądek, promując zdrowe, holistyczne podejście do życia. Naszą misją jest przyczynianie się do rozkwitu dobrostanu człowieka, dzięki współpracy z Prowadzącymi zajęcia z całej Polski, z obszaru rozwoju osobistego i pracy z ciałem i duchem: zajęcia z jogi, tai chi, tańca, mindfulness, technik oddechowych i medytacji, TRE, muzykoterapii, arteterapii, emisji głosu, Pozytywnej Dyscypliny, Rodzicielstwa Bliskości NVC, coachingu i psychologii pozytywnej, Vedic Art, totalnej biologii, medycyny chińskiej, zdrowego odżywiania, oraz centrum Ajurwedy – masaże, zabiegi i konsultacje dietetyczne. To Miejsce, wzajemnie inspirującą się społeczność tworzymy razem z Wami :).

Otwarcie druga połowa 2020.
www.happynest.center

Witaj w najbardziej uskrzydlającym portalu internetowym. Śmiało sięgaj po radość, życiowe spełnienie oraz ponadprzeciętne rezultaty – łatwo znajduj rozwiązania i podejmuj trafne decyzje. Kreatywność, wytrwałość, odwaga… Chcesz mieć łatwy dostęp do supermocy, dzięki którym rozwiniesz karierę i spełnisz marzenia? Okazuje się, że możesz je mieć na wyciągnięcie ręki!

www.strefarozwoju.pl

Partnerzy

Art Of Living

The International Art of Living Foundation jest organizacją pozarządową, posiadającą status Doradcy przy Ekonomicznej i Społecznej Radzie (ECOSOC) przy Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Prowadzi swoją działalność w ponad 160 krajach, a od 30 lat w Polsce.

W Polsce Art of Living jest reprezentowana przez Fundację Art of Living Polska, prowadzącą programy charytatywne oraz Art of Living Education sp. z o.o.

Misją Art of Living Education jest promowanie holistycznego podejścia do zdrowia. Oferujemy warsztaty i publikacje z zakresu jogi, technik oddechowych oraz medytacji. Prowadzimy konsultacje i terapie ajurwedyjskie, których celem jest pogłębiona profilaktyka oraz powrót do zdrowia. W trosce o zachowanie dobrego samopoczucia na co dzień, oferujemy szeroką gamę naturalnych i ziołowych produktów ajurwedyjskich.

Fundacja Art of Living Polska została wpisana do rejestru stowarzyszeń w 2007 roku. Od tego czasu z powodzeniem wdraża w życie idee promowania zdrowego trybu życia, walki z ubóstwem i przemocą oraz edukację o naturze umysłu, oddechu i holistycznym podejściu do życia.

www.artofliving.org

Chrześcijańska Szkoła Samuel

Placówki edukacyjne Samuel, są prowadzone przez Towarzystwo Edukacyjne Samuel.
Naszym celem jest stworzenie dzieciom warunków do integralnego rozwoju we wszystkich sferach: intelektualnej, społecznej, emocjonalnej duchowej, fizycznej.

www.samuel.pl

Centrum Edukacji Montessori to wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Warszawy i Wawra. Sprawdzone metody nauczania, pedagogika Marii Montessori, zgrany i zaangażowany zespół nauczycieli, miejsce prowadzone z pasją.

Naszym mottem są słowa : “Mały człowiek, wielki szacunek” . Wspólnymi siłami różnych osób, stworzyliśmy miejsce, w którym zespół młodych, kreatywnych osób, zaangażowanych w edukacyjny projekt, każdego dnia buduje miejsce przyjazne dziecku. W którym dbamy o to, aby każdy przedszkolak czuł się wyjątkowym i ważnym.

http://www.montessori-warszawa.pl

Polski Instytut Montessori powstał w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kursy dla nauczycieli w Polsce. PIM wspiera wszystkich, których interesuje metoda Montessori – studentów pedagogiki, rodziców edukacji domowej, specjalistów, terapeutów. Od samego początku naszym celem jest kształcenie nauczycieli i asystentów według najlepszych światowych wzorców. Jakość naszych szkoleń jest potwierdzona międzynarodową akredytacją MACTE (www.macte.org) oraz certyfikatem jakości ISO potwierdzającym jakość naszych szkoleń. Polski Instytut Montessori jest członkiem International Montessori Council (https://www.montessori.org/the-international-montessori-council-imc/), co gwarantuje, że spełniamy najwyższe międzynarodowe standardy w edukacji nauczycieli Montessori.

Nowym i już istniejącym placówkom montessoriańskim proponujemy indywidualne konsultacje, a dla wszystkich zainteresowanych pedagogiką Montessori regularnie organizujemy warsztaty, rady pedagogiczne. Współpracujemy z placówkami publicznymi i niepublicznymi. Od 2009 PIM organizuje Międzynarodową konferencje Montessori w Warszawie.

www.montessori.info.pl

Fundacja “Szczęśliwi Bez Cukru” rozwinęła się z akcji „Słodkie życie bez cukru” w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie społeczne. Zgodnie z naszym hasłem WIEDZA – WSPARCIE – ZDROWIE pragniemy edukować na temat negatywnego wpływu cukru na organizm oraz pokazywać w praktyce, jak żyć słodko i szczęśliwie bez cukru. W ramach Fundacji zebraliśmy zespół ekspertów: dietetyków, psychologów, psychodietetyków, lekarzy, informatyków, grafików oraz praktyków żywienia bezcukrowego, którzy realizują misję Fundacji.

szczesliwibezcukru.pl

W Juniorowie każdy rodzic i nauczyciel znajdzie pomocną i praktyczną wiedzę na temat dzieci w wieku szkolnym – od pierwszaka do nastolatka. Piszemy o wychowaniu, edukacji, psychologii i rozwoju, zdrowiu, ruchu i aktywności, zabawach i rozrywce, opisujemy miejsca, wydarzenia, książki, filmy, gry, multimedia, produkty i usługi dla dzieci oraz dla rodzin.
Tworząc teksty Juniorowa sięgamy do wiedzy ekspertów z różnych dziedzin, do badań naukowych oraz publikacji sprawdzonych polskich i zagranicznych serwisów o edukacji i wychowaniu.
Juniorowo tworzymy jako przestrzeń zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli – podpowiadając przykłady ciekawych rozwiązań edukacyjnych, pisząc o problemach współczesnej szkoły i pomysłach na jej zmianę.
Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych stworzyli rodzice, którzy usiłowali pogodzić obowiązki w pracy z potrzebą aktywnego istnienia w rodzinie. Pomagaliśmy sobie wzajemnie. Opiekowaliśmy się swoimi dziećmi nawzajem. W ten sposób powstał pomysł pierwszej, jeszcze nieformalnej Wioski Bullerbyn. Tak jest również teraz, tyle że zapraszamy do naszego grona coraz większą liczbę rodziców, którzy borykają się z podobnymi co my trudnościami.
Fundacja stała się Organizacją Pożytku Publicznego. Działamy formalnie, co pozwala nam uzyskiwać wsparcie administracji publicznej i utwierdza naszą wiarygodność.
Rozwijamy się jako organizacja, rozwijamy się jako rodzice i rozwijają się nasze dzieci, którym dziękujemy za inspirację do życia 🙂

W dniu 25 czerwca 2018 r. Fundacja DZIECI MAJĄ GŁOS nadała niniejszy Statut Szkole Podstawowej Ronja w Warszawie. Jest ona przeznaczoną dla dzieci niepubliczną 8-letnią szkołą podstawową z uprawnieniami szkoły publicznej.

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.

Głównym zadaniem Szkoły jest tworzenie warunków umożliwiających uczniom rozwój osobisty z poszanowaniem ich godności, wolności światopoglądowej oraz uwzględniających indywidualne potrzeby uczniów i ich rodziców.

W swojej działalności Szkoła kieruje się przede wszystkim dobrem ucznia. Zakłada się współdziałanie wszystkich członków społeczności szkolnej na rzecz dobra uczniów.

Działalność dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza oraz działalność organów Szkoły i organizacji działających w Szkole, prowadzona jest w zgodzie z przepisami prawa oraz ideami zawartymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych oraz Konwencji o Prawach Dziecka.

https://sites.google.com/bullerbyn.pl/ronja-edu-pl

Głównym zadaniem Liceum jest tworzenie warunków umożliwiających uczniom rozwój osobisty z poszanowaniem ich godności, wolności światopoglądowej oraz uwzględniających indywidualne potrzeby uczniów i ich rodziców.

W swojej działalności Liceum kieruje się przede wszystkim dobrem ucznia. Zakłada się współdziałanie wszystkich członków społeczności szkolnej na rzecz dobra uczniów.

Działalność dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza oraz działalność organów Liceum i organizacji działających w Liceum, prowadzona jest w zgodzie z przepisami prawa oraz ideami zawartymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych oraz Konwencji o Prawach Dziecka.

https://sites.google.com/bullerbyn.pl/astrid-edu-pl/

Instytut Humanites – think&DO tank systemowych działań na rzecz budowy kapitału społecznego i rozwoju Spójnego Przywództwa™. Misją Humanites jest zwyczajnie CZŁOWIEK, który w naszej ocenie jest “czymś więcej niż rozumem i konsumpcją”. Głównym celem Humanites jest rozwój społeczeństwa, które sprosta wyzwaniom Rewolucji 4.0 – poprzez rozwój świadomego, proaktywnego i wrażliwego społecznie człowieka i w efekcie dojrzałego społeczeństwa.
Drogą do tego w naszej ocenie jest:
 • budowanie zdrowych, trwałych więzi w rodzinie, wewnętrznej sterowalności i dojrzałości emocjonalnej, biorąc pod uwagę szereg wyzwań dzisiejszego świata takich jak zalew informacji, konsumpcjonizm, agresję i ciągłe życie w biegu oraz
 • jakość przywództwa w przestrzeni: Pracy, Edukacji oraz Świata Kultury i Mediów.
Jesteśmy  między innymi inicjatorem Globalnego Ruchu na rzecz bliskości “Dwie Godziny dla Rodziny” (18 krajów, dotarcie  >12 mln osób), pracujemy na rzecz systemowej zmiany przywództwa w edukacji prowadząc Akademię Przywództwa Liderów Oświaty (>500 absolwentów), wdrażamy w biznesie ideę Spójnego Przywództwa™  opartą na wielowymiarowym rozwoju lidera i jego zespołu (programy dla biznesu oraz m.in. coroczne konferencje dla liderów biznesu “Spójne Przywództwo, Człowiek i Technologia”).

www.humanites.pl

Pomagamy zdać maturę, dostać się na studia i zaplanować dorosłe życie.

Informujemy o kierunkach, uczelniach i różnych ścieżkach kariery zawodowej.

Publikujemy porady dotyczące dalszych etapów kształcenia i testy predyspozycji zawodowych.

Inspirujemy do działania, odkrywania własnych pasji.

Dajemy szansę na debiut literacki i dziennikarski uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Gwarantujemy ciekawe artykuły, przydatne informacje i rozrywkę na najwyższym poziomie!

W każdym numerze:

 • arkusze maturalne wraz z komentarzem oraz materiały pomocne w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości, w tym opracowania wierszy i lektur szkolnych,
 • informacje ze świata liceum i szkoły wyższej,
 • porady dotyczące wyboru studiów,
 • ciekawe artykuły o problemach współczesnej młodzieży,
 • prezentacja dobrej, ambitnej kultury,
 • twórczość literacka młodych.

Czasopismo ukazuje się od 1994 roku.

https://cogito.com.pl/

VICTOR – czasopismo dla siódmo- i ósmoklasistów

Z nami ogarniesz szkołę, zrozumiesz swoje emocje i zdasz egzaminy po 8 klasie!

 • Skutecznie przygotowujemy do egzaminów kończących szkołę podstawową.
 • Publikujemy treści związane z tematyką młodzieżową, dotyczące aktualnych problemów życiowych i szkolnych nastolatków.
 • Prezentujemy przykładowe ścieżki kariery zawodowej.
 • Pomagamy zorientować się we współczesnej kulturze i sztuce.
 • Umożliwiamy prezentowanie na łamach pisma własnej twórczości, a także osiągnięć artystycznych, literackich i sportowych.
 • Współpracujemy z cenionymi twórcami literatury młodzieżowej, znanymi specjalistami z zakresu psychologii i pedagogiki szkolnej oraz doświadczonymi nauczycielami, którzy publikują swoje teksty na łamach „Victora”.

W każdym numerze:

 • testy egzaminacyjne wraz z rozbudowanym omówieniem
 • materiały edukacyjne dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej
 • porady specjalistów: psychologów, pedagogów, doradców zawodowych
 • artykuły dotyczące problemów życiowych i szkolnych nastolatków
 • informacje na temat dalszego kształcenia

Czasopismo ukazuje się od 1998 roku.

http://victor.com.pl/

„Victor Junior”

Czasopismo dla nastolatków w 4, 5 i 6 klasie szkoły podstawowej

Pasje, marzenia, zwierzaki, szkoła, przyjaźń! 

Nasz magazyn…

 • odwołuje się do przeżyć, emocji i zachowań nastolatków; pokazuje przykłady z ich życia, interesuje się problemami młodych,
 • stawia na kształtowanie kompetencji miękkich,
 • poszerza horyzonty czytelników o konkretną wiedzę, szczególnie uwrażliwia na świat przyrody – zwierząt i roślin, uświadamia, że współczesny świat ma problemy np. wynikające z działalności człowieka,
 • pomaga przygotować się do szkolnych referatów, zadań dodatkowych (intrygujące artykuły o tematyce przyrodniczej, ekologicznej, historycznej, które wspomagają edukację nastolatka),
 • porusza czasem trudne tematy, które jednak nigdy nie wykraczają poza poziom percepcji dziecka w tym wieku.

W każdym numerze czytelnik znajdzie:

 • reportaże o życiu nastolatków, osadzone w polskich realiach;
 • artykuły o otaczającym człowieka świecie zwierząt i roślin;
 • odpowiedzi na nastoletnie problemy – szkolne, domowe, dotyczące codziennych spraw;
 • ciekawostki przyrodnicze, ekologiczne, historyczne;
 • konkursy, twórczość czytelników;
 • artykuły przydatne w szkole – inspirujące do przygotowania prezentacji czy projektu na polski, historię, przyrodę, geografię, biologię, muzykę czy godzinę wychowawczą.

Magazyn ukazuje się od 2002 r.

Pismo wyróżnione w konkursie ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. 

We wrześniu 2018 r. pismo otrzymało Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka od Rzecznika Praw Dziecka. 

http://victor-junior.pl/

KUMPEL – miesięcznik dla dzieci z klas 0-3 

Na dobry start w podstawówce! 

Rozwijamy kluczowe kompetencje społeczne Twojego dziecka. Uczymy je, jak skutecznie komunikować się z innymi, rozumieć emocje, żyć w zmieniającym się otoczeniu. Kładziemy nacisk na wielostronny i harmonijny rozwój dziecka.

 • Realizujemy cele kształcenia edukacji wczesnoszkolnej.
 • Uczymy kreatywnego myślenia i rozbudzamy zainteresowania intelektualne.
 • Bazujemy na autorskich materiałach przekazujących treści programowe lub sprawdzających ich opanowanie.
 • Proponujemy mądrą rozrywkę i uczymy przez zabawę.
 • Publikujemy treści bezpieczne.
 • Wskazujemy sposoby zagospodarowania czasu wolnego, rozwijamy pasje młodych czytelników.

W każdym numerze:

 • test kompetencji dla trzecioklasistów (zapewnia obycie z formą, trening, eliminuje stres przed sprawdzianem)
 • wiersze, opowiadania i inne formy formy literackie
 • ciekawostki z różnych dziedzin, w tym o fascynującym świecie przyrody
 • zagadki i łamigłówki dostosowane do wieku czytelników
 • materiały edukacyjne, np. z ortografii, frazeologii, przyrody, matematyki
 • malowanki i wpisowniki
 • plakaty i wycinanki
 • mądra rozrywka

Magazyn ukazuje się od 2004 roku.

www.kumpel.com.pl