fbpx

O konferencji

“NOWA EDUKACJA: Masz wybór!”

Kompendium wiedzy dla świadomych Rodziców i Nauczycieli.

III Konferencja online magazynu E!stilo
22-23 sierpnia 2020

 

Czy istnieje szkołą idealna? W jaki sposób możemy dać swojemu dziecku najlepszą Edukację?

 

Edukacja Dzieci to NASZA odpowiedzialność. Nasza, czyli Rodziców oraz Nauczycieli. Celem naszej konferencji jest przekazanie rozwiązań i możliwości poprawy edukacji Dzieci. System szkół publicznych nie zmieni się w krótkim okresie. Jednak my jako Rodzice i Nauczyciele mamy wybór!

 

Czy wiesz, że powszechna edukacja publiczna została ukształtowana na początku XIX w. w Prusach, a następnie stopniowo rozpowszechniła się na cały świat. Ten tzw. “pruski model” przekazywania wiedzy praktycznie nie uległ zmianie do dziś, mimo że świat się zupełnie zmienił i ma zupełnie inne oczekiwania. Celem tamtego systemu edukacji było ukształtowanie posłusznych i odtwórczych obywateli.

 

Świat dziś i w przyszłości potrzebuje niezależnie myślących, kreatywnych, odważnych i pewnych Siebie Dorosłych. 

 

Świadomy Rodzicu i Nauczycielu. Jeśli odczuwasz kryzys i niedostatki publicznej edukacji, lub twoje dzieci mają ograniczone poczucie wartości albo są zestresowane: pamiętaj, MASZ WYBÓR. Zbliża się prawdziwa rewolucja w edukacji!
 

Nie martw się jeśli coś przegapisz! Uczestnicy wykupujący dostęp do konferencji w wersji PLUS i PREMIUM otrzymają nieograniczony dostęp do pełnych nagrań ze wszystkich wykładów i zajęć praktycznych. Podczas każdego wykładu będzie możliwość zadawania pytań “na czacie“. Część czasu wykładowcy przeznaczą na odpowiedzi na pytania.

Organizator konferencji:
Magazyn E!stilo

W magazynie E!stilo promujemy holistyczną drogę do zdrowia, która wiedzie poprzez aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także (a może przede wszystkim) poprzez pracę ze świadomością, która jest źródłem wszystkiego i decyduje o wszystkim.

E!stilo to magazyn dla osób poszukujących wartości w życiu. Historia magazynu E!stilo sięga 2008 r. Od początku wyróżniała nasz magazyn wielka pasja osób, które go tworzą. E!stilo niezmiennie koncentruje się na ekologicznym stylu życia. Na początku swojego istnienia w dużej mierze dotyczyło to ochrony klimatu czy też praw zwierząt. Jednak od wielu lat dominuje u nas ekologia w rozumieniu życia blisko z naturą, życia w harmonii – ze sobą i swoim otoczeniem. Podstawami takiego stylu życia są filozofia wellness, pozytywny stan umysłu, dbałość o swoje zdrowie, dietę i aktywność fizyczną.


Co znaczy “Żyć E!stilo”?

Ekologia – naturalne metody leczenia i zachowania zdrowia, życie w harmonii z naturą, ze sobą, z bliskimi, a także rolnictwo ekologiczne oraz produkty BIO / organic / naturalne.
Edukacja – rozwój osobisty i duchowy, świadome rodzicielstwo i edukacja dzieci
Etyka – poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania, działania charytatywne i wolontariat
Ekonomia – najnowsze trendy w ekonomii i zarządzaniu, ekonomia współdzielona, firma odpowiedzialna za ludzi i środowisko, corporate wellness oraz work-life balance.
Ekspedycja – poznawanie najciekawszych zakątków świata i ludzi, poszukiwanie zdrowia, podróż w głąb swojej podświadomości.